Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Znęcanie, alkohol i narkotyki

Data publikacji 22.12.2009

Zaczęło się od awantury domowej. 40- letni Marek P. nadużywający alkoholu i ...nie tylko, swoje „racje” wykładał rodzinie za pomocą siły. Tym razem 38-letnia konkubina Dorota B. i jej synowie nie wytrzymali. Mężczyzna odpowie za swoje zachowanie oraz posiadanie marihuany i haszyszu.

 

Wczoraj tuż po 23.00 oficer dyżurny KPP w Otwocku otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej. Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres. Funkcjonariusze ustalili, że w mieszkaniu przy Kościuszki doszło do awantury pomiędzy  38-letnią Dorotą B., a jej konkubentem  40-letnim Markiem P. Mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu swoją agresję skierował wobec konkubiny i jej syna. Swoje „argumenty” wykładał rodzinie   za pomocą siły. Jak się okazało, już nie pierwszy raz Marek P. potraktował tak swoich bliskich. Tym razem Dorota B. i jej dwaj synowie nie wytrzymali. Zaczęli opowiadać o nadużywaniu alkoholu i „dziwnych” zachowaniach Marka P.

Umiejętność uważnego słuchania i policyjna czujność doprowadziły do znalezienia wśród rzeczy należących do mężczyzny ok. 5g marihuany i ok. 20g haszyszu oraz akcesoria do zażywania środków odurzających. 40-latek przyznał się do posiadania narkotyków.
Marek P. został przewieziony do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Odpowie za swoje zachowania i posiadanie narkotyków.    

aw

Powrót na górę strony