Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Od kradzieży puszek piwa do komputera

Data publikacji 28.12.2009

Po nitce do kłębka. I tym razem otwoccy kryminalni nie dali za wygraną. Podjęte czynności operacyjne i dobre rozeznanie środowiskowe doprowadziły do zatrzymania 17-letniego Dawida D. i odzyskania komputera NTT wraz z całym osprzętem.

22 grudnia br. policjanci zatrzymali czterech sprawców kradzieży 24 puszek piwa z jednej ze stacji paliw w Otwocku. Policyjna dociekliwość doprowadziła do ustalenia, iż jeden z mężczyzn Dawid D. brał udział w jeszcze innym „przestępczym procederze”. Szybko podjęte działania doprowadziły do odnalezienia w miejscu zamieszkania 17-latka komputera wraz z całym osprzętem. Sprzęt został zabezpieczony. Choć komputer nie figurował w bazie rzeczy utraconych to wszystkie okoliczności wskazywały, że pochodzi z przestępstwa. Profesjonalizm policjantów pozwolił na ustalenie hasła, a tym samym użytkownika tego sprzętu.

Jak ustalili funkcjonariusze 12 grudnia br. z jednego z otwockich mieszkań przez okno został skradziony komputer z osprzętem wart ok. 3 tys. zł. Mężczyzna przyznał się do kradzieży.Właściciel odzyskał swój sprzęt, a 17-latek odpowie za kradzież.

aw

Powrót na górę strony