Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla kryminalnych otwockiej komendy

Data publikacji 15.04.2022

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Otwocku wpłynęły podziękowania dla policjantów wydziału kryminalnego, którzy ustalili i zatrzymali mężczyzn podejrzanych o szereg oszustw oraz odzyskali wyłudzone mienie. Pokrzywdzona zaistniałym zdarzeniem kobieta wyraziła swoją wdzięczność dla funkcjonariuszy za zaangażowanie w jej sprawę oraz ujęcie w ciągu jednego dnia sprawców. Takie napisane słowa to najlepszy wyraz uznania dla policjantów za ich służbę.

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Otwocku wpłynęły podziękowania za pracę kryminalnych, którzy zaangażowali się w sprawę oszustw, do których dochodziło na terenie województwa mazowieckiego.

Natychmiastowe działania prowadzone pod dowództwem naczelnika wydziału kryminalnego otwockiej komendy doprowadziły do szybkiego ustalenia i zatrzymania mężczyzn zamieszanych w ten przestępczy proceder oraz odzyskania wyłudzonego przez nich mienia.

Jedna z pokrzywdzonych doceniła zaangażowanie i profesjonalne podejście policjantów, którzy jak czytamy w przesłanych podziękowaniach dołożyli wszelkich starań i odzyskali skradziony sprzęt w bardzo krótkim czasie.

Takie wyrazy uznania są bardzo miłe i stanowią jeszcze większą motywację do codziennej służby.

mł. asp. Paulina Harabin

 

Powrót na górę strony