Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowi wraz z kryminalnymi zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o dotkliwe pobicie 20-latka

Otwoccy dzielnicowi, przy wsparciu kryminalnych bezpośrednio po zgłoszeniu zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie 20-latka. Napastnicy zaatakowali młodego mężczyznę na jednej z ulic miasta. Całe zdarzenie zarejestrował monitoring. Prokurator objął zatrzymanych policyjnym dozorem.

W poniedziałek oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Otwocku otrzymał zgłoszenie o pobiciu, do którego doszło na jednej z ulic miasta. Na miejscu dzielnicowi ustalili, że młody mieszkaniec powiatu otwockiego został zaatakowany przez trzech mężczyzn znanych mu z widzenia. Napastnicy po prostu „skopali” pokrzywdzonego, a następnie uciekli z miejsca. 20-latek trafił do szpitala.  

Dzielnicowi, analizując zebrane informacje, szybko ustalili miejsce ukrycia się sprawców i przy wsparciu kryminalnych otwockiej komendy weszli do pobliskiego lokalu. Tam zatrzymali trzech agresywnych mieszkańców Otwocka w wieku 22, 25 i 28 lat podejrzewanych o pobicie i doprowadzili ich do komendy. Ponadto mundurowi zabezpieczyli monitoring, który zarejestrował zdarzenie.  

Na podstawie zebranego w sprawie materiału dowodowego śledczy przedstawili zatrzymanym zarzut pobicia zagrożony karą do 3 lat pozbawienia wolności. Niebawem mężczyźni za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem. Prokurator objął ich policyjnym dozorem.

Czynności w sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Otwocku.

mł. asp. Paulina Harabin/ea

  • Policjant z zatrzymanym
  • Policjant z zatrzymanym
  • Policjant z zatrzymanym
  • Policjant z zatrzymanym
  • Policjant z zatrzymanym
Powrót na górę strony