Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ruszyła wyczekiwana rozbudowa siedziby otwockiej policji

Właśnie rozpoczęła się rozbudowa i modernizacja siedziby Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. To inwestycja, na którą czekano od wielu lat. Interesanci muszą się liczyć z utrudnieniami, o których będziemy informować na bieżąco.

W Komendzie Powiatowej Policji w Otwocku przy ul. Pułaskiego 7A trwają prace budowlane związane z rozbudową i modernizacją istniejącego budynku. Choć prace remontowo – budowalne nie zakłócą funkcjonowania jednostki, to jednak interesanci będą musieli się liczyć z utrudnieniami. Obecnie przed jednostką nie ma miejsc parkingowych, prosimy więc pozostawiać pojazdy w innych dostępnych lokalizacjach. O wszelkich utrudnieniach będziemy informować na bieżąco.

Przebudowa siedziby otwockiej Policji to priorytetowa i wyczekiwana od wielu lat inwestycja, która znacząco wpłynie na warunki i komfort pracy policjantów i pracowników cywilnych, ale przede wszystkim przełoży się na jakość obsługi interesantów. Nowy obiekt będzie spełniał nowoczesne standardy techniczne i funkcjonalne. Jego modernizacja potrwa do 2026 roku i ma kosztować ponad 40 mln złotych.

„Otwoccy policjanci będą pracować w biurowcu przystosowanym do współczesnych potrzeb policji i obywateli, których obsługują i dla których służą” – mł. insp. Przemysław Dębiński, Komendant Powiatowy Policji w Otwocku.  

mł. asp. Paulina Harabin

Powrót na górę strony