Aktualności

Policjanci zatrzymali kobietę za zniszczenie mienia i naruszenie miru domowego byłego partnera. Miała do odsiadki rok, teraz grozi jej aż 5 lat

Policjanci z Posterunku Policji w Celestynowie zatrzymali 29-latkę, która zniszczyła futrynę drzwi wejściowych do domu jednorodzinnego i naruszyła mir domowy byłego partnera. Ponadto jak się okazało kobieta była poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości. Ma do odbycia karę roku pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwa. Usłyszała kolejne zarzuty.

Policjanci z Posterunku Policji w Celestynowie zostali powiadomieni o wtargnięciu kobiety do jednego z domów na terenie gminy Celestynów. Jak ustalili, 29-latka zniszczyła futrynę drzwi wejściowych i nie chiała dobrowolnie opuścić mieszkania swojego byłego partnera. Funkcjonariusze po ustaleniu przebiegu zdarzenia, rozpoczęli poszukiwania kobiety i kilka chwil później zatrzymali ją niedaleko miejsca przestępstwa. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił śledczym przedstawić 29-latce zarzuty dotyczące zniszczenia mienia i naruszenia miru domowego. Jej losem wkrótce zajmie się sąd.

Ponadto z ustaleń policjantów wynikało, że podejrzana jest poszukiwana na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia.  Ma do odbycia karę roku pozbawienia wolności za popełnione wcześniej inne przestępstwa. Trafiła już do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary. Najbliższe 365 dni spędzi za kratami.

mł. asp. Paulina Harabin/jp

Powrót na górę strony