Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Karczew. Policjanci zapraszają na debatę społeczną „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – Możesz mieć na nie wpływ”

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku zapraszają mieszkańców oraz wszystkie zainteresowane osoby na otwartą debatę społeczną „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – Możesz mieć na nie wpływ”. Spotkanie odbędzie się 10 października 2022 roku o godzinie 17.30 w Przedszkolu nr 3 przy ul. Miziołka 52 w Karczewie.

Realizując jedno z priorytetowych zadań naszej formacji jakim jest zacieśnianie współpracy ze społecznością lokalną, chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w cyklu debat społecznych. Celem tych spotkań jest zdiagnozowanie i określenie potrzeb związanych z zagrożeniami bezpieczeństwa mieszkańców, wymagających podjęcia działań prewencyjnych przez policję bądź inne podmioty odpowiedzialne za utrzymanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Jesteśmy przekonani, że spotkania z Państwem, pozwolą nam na ustalenie, o jakich zagrożeniach należy rozmawiać w pierwszej kolejności oraz na określenie i zaplanowanie działań reaktywnych i zapobiegawczych odpowiadających na aktualne zagrożenia, z uwzględnieniem, szczególnej roli dzielnicowego.

Data i miejsce debaty:

10 październik 2022r., godz. 17.30,

Przedszkole nr 3, ul. Miziołka 52, 05-480 Karczew.

 Serdecznie zapraszamy!

Powrót na górę strony