Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kryminalni zabezpieczyli znaczne ilości amfetaminy

Kryminalni z otwockiej komendy zatrzymali 34-letniego mieszkańca Karczewa, który w użytkowanych pomieszczeniach posiadał znaczne ilości amfetaminy. Prokurator przedstawił już mu zarzuty zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z otwockiej komendy zdobyli informacje na temat 34-letniego mieszkańca Karczewa, który mógł posiadać w mieszkaniu narkotyki. Funkcjonariusze dokładnie sprawdzili posiadane informacje i ustalili tożsamość mężczyzny oraz jego adres.

Następnie swoje ustalenia pojechali sprawdzić. Podczas kontroli 34-latek oświadczył policjantom, że nie ma w mieszkaniu żadnych zabronionych prawem substancji. Jednak podczas przeszukania pomieszczeń kryminalni znaleźli biały proszek, który po wstępnym badaniu okazał się amfetaminą oraz wagę. Właściciel zabronionych substancji został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

34-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Otwocku, gdzie przedstawiono mu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara 10 lat więzienia.

mł. asp. Paulina Harabin/g.p

Powrót na górę strony