Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwana przez sądy 33-latka została namierzona przez kryminalnych

Data publikacji 20.03.2023

33-latka była w zainteresowania sądów i otwockiej Policji. Poszukiwania dotyczyły popełnionych przez kobietę przestępstw oraz konieczności doprowadzenia jej do najbliższego zakładu karnego w celu odbycia zasądzonych przez 4 sądy rejonowe kar pozbawienia wolności. Determinacja otwockich kryminalnych zaowocowała zatrzymaniem 33-latki na terenie gminy Wiązowna.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Otwocku prowadzili działania mające na celu zatrzymanie osób będących w zainteresowaniu organów ścigania. Kilka dni temu skontrolowali posesję na terenie gminy Wiązowna, ponieważ z pozyskanych przez nich informacji wynikało, że może ją zamieszkiwać poszukiwana 33-latka.

Gdy policjanci byli już pewni, że kobieta przebywa w domu, wkroczyli tam i wylegitymowali 33-latkę. Jak wynikało z policyjnej bazy danych, była ona szukana przez sąd rejonowy w Krakowie, Pruszkowie, Warszawie oraz Zgierzu. Krakowski sąd skazał kobietę na 3 lata pozbawienia wolności, warszawski na 2 lata, a pozostałe na pół roku. Wówczas natychmiast została ona zatrzymana i doprowadzona do otwockiej komendy.

Po sporządzeniu dokumentacji procesowej, 33-latka została przekazana do Aresztu Śledczego w Warszawie Grochowie.

mł. asp. Paulina Harabin

Powrót na górę strony