Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł z narkotykami podczas wieczornego spaceru

Data publikacji 22.03.2023

Otwoccy policjanci z grupy patrolowo-interwencyjnej po raz kolejny udowodnili, że ich policyjny instynkt nie zawodzi. Na ulicy Czaplickiego w Otwocku natychmiast podjęli czynności wobec mężczyzny, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać. Jak się okazało posiadł on przy sobie kilka porcji mefedronu i marihuany. Usłyszał już zarzuty.

Wieczorem, otwoccy policjanci z grupy patrolowo-interwencyjnej, jadąc ulicą Czaplickiego w Otwocku natknęli się na mężczyznę, który na widok radiowozu postanowił przyspieszyć kroku.

Policjanci nabrali podejrzeń, co do mężczyzny i postanowili go natychmiast skontrolować. W między czasie odrzucił on swój plecak, co nie uszło uwadze funkcjonariuszy.

To, co znaleźli mundurowi w plecaku, wytłumaczyło nerwowe zachowanie 34-latka. Znajdowały się w nim zawiniątka z foli z zawartością białego proszku i suszu roślinnego. Badanie testerem potwierdziło, że zabezpieczone substancje to mefedron i marihuana. Wówczas 34-latek został zatrzymany.

Następnego dnia mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i substancji psychotropowych, za co grozi mu do 3 lat więzienia.

mł. asp. Paulina Harabin

Powrót na górę strony