Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pasażer seata wpadł z marihuaną podczas rutynowej kontroli drogowej

Data publikacji 27.03.2023

Mundurowi grupy patrolowo-interwencyjnej w nocy na ulicy Borowej w Otwocku zatrzymali do kontroli samochód marki Seat. W trakcie czynności od razu wyczuli wydobywającą się z auta charakterystyczną woń marihuany. Jak się okazało, pasażer miał przy sobie susz roślinny owinięty w papierowy zwitek. Podróż skończył w policyjnej celi. Usłyszał już zarzut.

Otwoccy policjanci z grupy patrolowo-interwencyjnej w nocy na ulicy Borowej w Otwocku zatrzymali do kontroli osobowego seata, którym podróżowało dwóch mężczyzn.

W trakcie podjętych czynności od razu poczuli wydobywającą się z auta charakterystyczną woń marihuany i zwrócili uwagę na zachowanie pasażera. Mężczyzna był bardzo nerwowy i unikał kontaktu wzrokowego z funkcjonariuszami. Wówczas policjanci dokładnie sprawdzili co 19-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego posiadał przy sobie.

Okazało się, że mężczyzna miał ukryty w spodniach susz roślinny owinięty w papierowy zwitek. Wstępne badanie narkotestem wykazało, że to marihuana. Policjanci zabezpieczyli znalezione substancje, zaś zatrzymanego 19-latka doprowadzili do policyjnej celi.  

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania substancji odurzających zagrożony karą do 3 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Paulina Harabin

Powrót na górę strony