Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Skuteczne działania kryminalnych – kolejny poszukiwany przez liczne sądy z terenu całego kraju wpadł w ich ręce

Data publikacji 07.06.2023

Otwoccy kryminalni zajmujący się również poszukiwaniem osób ukrywających się przed organami ścigania namierzyli i zatrzymali w stolicy 22-latka. Młody mężczyzna był poszukiwany przez liczne sądy z terenu całego kraju za oszustwa, których się dopuścił. Choć wielokrotnie zmieniał swoje miejsce pobytu to i tak dzięki intensywnej pracy otwockich policjantów wpadł w ich ręce. Zatrzymany został już doprowadzony do aresztu śledczego.

Wczesnym rankiem otwoccy kryminalni podczas przeprowadzonej zasadzki zatrzymali 22-latka, który był poszukiwany przez sądy z terenu całego kraju w związku z licznymi oszustwami jakich dopuścił się w ciągu ostatnich 3 lat. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie trzech listów gończych, a oprócz tego dziewięciu nakazów doprowadzenia. W związku z tym, otwoccy policjanci podjęli intensywne czynności poszukiwawcze. 22-latek, aby zmylić funkcjonariuszy stale zmieniał miejsce swojego pobytu. Jednak żmudna praca kryminalnych doprowadziła do zatrzymania ukrywającego się oszusta.

Policjanci ustalili, że mężczyzna może obecnie przebywać na terenie stolicy. Chwilę później tam też został zatrzymany. Kryminalni obezwładnili zszokowanego ich akcją 22-latka, a następnie przewieźli go do Komendy Powiatowej Policji w Otwocku, celem wykonania niezbędnych czynności służbowych z jego udziałem. Jeszcze tego sama dnia został doprowadzony do Aresztu Śledczego w Warszawie-Grochowie. Teraz najbliższe lata spędzi on za więziennym murem.

mł. asp. Paulina Harabin/pd

Powrót na górę strony