Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Działania „Przewozy 2023” w Otwocku

Data publikacji 14.11.2023

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Otwockiej Komendy realizują działania pn. „PRZEWOZY 2023”, których celem jest przeprowadzenie czynności kontrolnych w stosunku do osób świadczących lub pośredniczących przy wykonywaniu usług transportowych związanych z przewozem osób.

Otwocka drogówka w sobotę przeprowadziła akcję polegająca na kontroli kierowców świadczących usługi przewozowe, w tym tych na aplikację. Podczas prowadzonych działań policjanci skontrolowali kilkunastu kierowców świadczących usługi transportowe związanych z przewozem osób. Podczas działań policjanci zatrzymali do kontroli 51- letniego kierowcę Skody. Mężczyzna był wyraźnie zdenerwowany kontrolą policjantów. Czujni kontrolerzy od razu wychwycili zdenerwowanie mężczyzny i postanowili przebadać go na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się, że mężczyzna wydmuchał prawie 0,5 promila alkoholu. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy, będzie musiał odpowiedzieć za swoje czyny.  

To nie koniec działań prowadzonych przez otwocką drogówkę, kierowcy świadczący usługi transportowe związane z przewozem osób, mogą spodziewać się kolejnych kontroli.

sierż. szt. Patryk Domarecki

Powrót na górę strony