Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Otwoccy patrolowcy zatrzymali złodzieja prądu

Data publikacji 24.01.2024

W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze ogniwa patrolowo- interwencyjnego zatrzymali 35- letniego mieszkańca powiatu otwockiego, który nielegalnie wykonał przyłącze elektryczne z pominięciem licznika. Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Otwoccy mundurowi dostali zgłoszenie dotyczące uszkodzonej skrzynki elektrycznej. Policjanci na miejscu ustalili, że jeden z mieszkańców, postanowił zaoszczędzić na rachunkach i doprowadził energię elektryczną do mieszkania z pominięciem licznika. Na szczęście czujni sąsiedzi zareagowali.

Podczas interwencji policjanci na klatce schodowej zauważyli mężczyznę, który na widok mundurowych natychmiast zawrócił i próbował wyjść z bloku. Policjanci bez chwili wahania ruszyli za mężczyzną. Jak podejrzewali, był on odpowiedzialny za wykonanie nielegalnego przyłącza.

Policjanci zatrzymali 35- letniego mieszkańca powiatu otwockiego. Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży, za które grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna nie przyznał się do winy.

Sprawa nadzorowana jest przez Prokuraturę Rejonową w Otwocku.

Powrót na górę strony