Aktualności

ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ? POINFORMUJ NAS O TYM!

Data publikacji 26.03.2024

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku poszukują sprawcy/sprawców kradzieży z włamaniem, która miała miejsce 16 lutego 2024 r. na parkingu przy ul. Sportowej w Otwocku. Osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców proszone są o kontakt z Policją.

Policjanci otwockiego wydziału dochodzeniowo – śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do pojazdu, która miała miejsce na parkingu przy ul. Sportowej w Otwocku. Sprawca lub sprawcy wybyli okno w samochodzie po czym dokonali kradzieży m.in. laptopa MacBook, dwóch portfeli, gotówki 3000 złotych, 1500 dolarów, słuchawek oraz innych podręcznych przedmiotów, powodując straty w wysokości 20 000.

Funkcjonariusze zabezpieczyli nagrania z monitoringu, które zarejestrowały wizerunek mężczyzny. To on może mieć związek z tą sprawą.

Osoby, które rozpoznają osobę widoczną na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty w Komendzie Powiatowej Policji w Otwocku ul. Pułaskiego 7a lub pod numerem 47 724 13 06  lub z dyżurnym otwockiej jednostki pod numerem 47 724 19 00.

sierż. szt. Patryk Domarecki

Powrót na górę strony