Aktualności

Mieszkaniec Karczewa zatrzymany za posiadanie

Data publikacji 02.04.2024

Patrolowcy zatrzymali 43- letniego mieszkańca Karczewa za posiadanie metamfetaminy. Policjanci znaleźli narkotyki przy mężczyźnie oraz w jego miejscu zamieszkania. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Otwoccy policjanci podczas patrolowania jednej z ulic Otwocka zauważyli mężczyznę, który na widok mundurowych wyraźnie się denerwował. Patrolowcy postanowili wylegitymować mężczyznę. 43-latek podczas rozmowy był bardzo nerwowy, jednaj na pytanie policjantów czy ma przy sobie substancje, których posiadanie jest zabronione bez wahania odparł, że nie. Mundurowi nie uwierzyli mu na słowo, a w kieszeni znaleźni woreczek z białym proszkiem. Wtedy mężczyzna przyznał że to metamfetamina. Patrolowcy postanowili przeszukać miejsce zamieszkania mężczyzny i tam również ujawnili woreczek strunowy z białą substancją.

Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci przebadali zabezpieczoną substancję ze wskazaniem na metamfetaminę.

Sprawa prowadzona jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Otwocku.

Przypominamy że posiadanie nawet niewielkiej ilość narkotyków jest zakazane.

Środki odurzające mają negatywny w płyn na organizm człowieka. Powodują negatywne skutki zdrowotne i społeczne szczególnie u młodych osób. Dlatego każde działanie policjantów, które eliminuje narkotyki z otwockich ulic, jest cegiełką budującą bezpieczeństwo w Otwocku.

sierż. szt. Patryk Domarecki

Powrót na górę strony