Aktualności

Serdecznie zapraszamy na uroczyste obchody 105. Rocznicy Powołania Policji Państwowej organizowane przez Komendę Powiatową Policji w Otwocku oraz Piknik Służb Mundurowych na terenie Komendy Powiatowej Policji w Otwocku

Data publikacji 11.07.2024

Komendant Powiatowy Policji w Otwocku insp. Przemysław Dębiński serdecznie zaprasza na uroczyste obchody 105. Rocznicy Powołania Policji Państwowej, które odbędą się w dniu 12 lipca 2024 r. o godzinie 11:00 w Parku Miejskim.

Po części oficjalnej zapraszamy na Piknik Służb Mundurowych na terenie Komendy Powiatowej Policji w Otwocku, gdzie czekają takie atrakcje jak: pokaz sprzętu policyjnego w tym nowoczesne radiowozy, pojazd opancerzony, oraz łodzie. Będzie można zobaczyć również wozy strażackie w tym wojskowy wóz strażacki oraz psy i konie służbowe, a  to tylko część atrakcji, jakie przygotowali policjanci. Planowany jest również koncert orkiestry dętej OSP w Karczewie.

Oprócz policjantów, nie tylko tych z otwockiej komendy, na miejscu będą także przedstawiciele wielu innych służb mundurowych. Będzie można spotkać przedstawicieli m.in. Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Warszawie, Wojskowego Ośrodka Farmacji i Techniki Medycznej w Celestynowie, Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Otwocku, Nadleśnictwa Celestynów, a także Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Otwocku.

Serdecznie zapraszamy!

sierż. szt. Patryk Domarecki 

Powrót na górę strony